شنبه 4 خرداد 1398

بررسی زیرساخت های ارتباطی و سخت افزاری مورد نیاز برای انتخابات اسفند98

ایجاد : ‎1398/02/30 14:32 ویرایش : ‎1398/02/31 09:55 بازدید: 22

نشست بررسی و هماهنگ سازی زیرساخت های مورد نیاز برای برگزاری انتخابات الکترونیکی با حضور کارشناسان فناوری اطلاعات استانداری و فرمانداری ها صورت گرفت. در این جلسه دکتر سعید زاهدی، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت با یادآوری انتخابات اسفند آتی و ضروری شمردن پیش بینی امکانات زیرساختی از جمله ارتباطات و سخت افزار، از یکایک کارشناسان خواست ضمن بیان نقطه نظرات خود درخصوص برپایی بهترین انتخابات الکترونیکی، تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

اجرای نظام ملی شماره گذاری کالا موجب تسهیل و رواج تجارت الکترونیک و کاهش فساد است.

ایجاد : ‎1398/02/29 13:27 بازدید: 35

در نشستی که به منظور تبیین اهداف تارنمای ایران کد برگزار شد، دکتر سعید زاهدی با بیان اینکه از جمله فواید این نظام ملی این است که هزینه تولید، خرید، حمل و نقل، انبارداری، بازاریابی، فروش و ...

بررسی ارتباطات و زیرساخت های ارتباطی مخابراتی به منظور آمادگی برای انتخابات آتی

ایجاد : ‎1398/02/25 14:20 ویرایش : ‎1398/02/26 09:20 بازدید: 28

در این نشست که با حضور نمایندگانی از استانداری، مخابرات منطقه گیلان و اداره کل زیرساخت ارتباطات در دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت برگزار شد، وضع موجود ارتباطی و مخابراتی بررسی گردید. دکتر زاهدی مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت ضمن تشریح اهمیت و نقش مخابرات و زیرساخت های ارتباطی اظهار امیدواری نمود انتخابات آتی در بالاترین سطح آمادگی زیرساختی و مخابراتی انجام پذیرد.

اخذ لوح تقدیر از استاندار گیلان برای کسب عنوان کارگروه تخصصی برتر

ایجاد : ‎1398/02/05 08:40 ویرایش : ‎1398/02/05 08:47 بازدید: 129

مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت و رییس کارگروه تخصصی در ارتباطات و فناوری اطلاعات شورای پدافند غیرعامل استان گیلان توانست عنوان کارگروه تخصصی برتر را کسب نمود. متن لوح تقدیر دکتر سالاری، استاندار گیلان بدین شرح است:

جناب آقای سعید زاهدی

مدیریت  محترم فناوری اطلاعات و شبکه دولت و رییس کارگروه تخصصی در ارتباطات و فناوری اطلاعات شورای پدافند غیرعامل استان گیلان

با سلام و تحیات

الکترونیکی کردن تأمین کالاها از گام های مهم دولت در تحقق و توسعه دولت الکترونیک است

ویرایش : ‎1398/02/08 11:23 بازدید: 56

مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گیلان در جلسه الزام کاربری سامانه تدارکات الکترونیکی در معاملات دولتی که به ریاست سید محمداحمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع برگزار شد گفت: رونق کسب و کار در استان و حمایت از تأمین­ کنندگان بومی کالاها از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی(ستاد ایران) از گام­ های مهم دولت در تحقق و توسعه دولت الکترونیک است.

تلاش هایی از نوع فناوری اطلاعات و شبکه دولت

بازدید: 178

دکتر سعید زاهدی، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت با اشاره به تلاش های شبانه روزی نیروهای این مدیریت در تجهیز سالن ورزشی یادگار امام( ره) در طول سفر دکتر روحانی به استان گیلان، از زحمات کلیه کارشناسان فناوری اطلاعات ادارات کل در تأمین تجهیزات رایانه ای و پشتیبانی بیدریغ از کاربران سامد در طول سفر، این هماهنگی و کارگروهی را ستودنی دانست.

پیگیری مجدانه، جلسات متعدد، بستر سازی مناسب

ایجاد : ‎1397/12/12 14:34 بازدید: 221

ظهر امروز در حاشیه جلسه برنامه ریزی برای مراسم افتتاح پروژه ها در سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهوری با جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی، جلسه ای در قالب گفت و شنود با مدیران و مسئولین مخابرات و زیرساخت و نیز هیئتی از نهاد ریاست جمهوری در دفتر دکتر سعید زاهدی، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت برگزار شد. وضعیت پوشش مخابراتی و فیبر نوری و برقراری ارتباط پایدار و پرسرعت ستاد استانداری با سالن پاسخگویی به تماس های مردمی در طول سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به استان گیلان از جمله موارد مطروحه در این نشست بوده است.

دهکده ورزشی گیلان میزبان المپیاد دانشجویی99

ویرایش : ‎1397/12/22 09:10 بازدید: 161

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز در نشست کارگروه پژوهش، نوآوری و فناوری استان با تأکید بر لزوم ساماندهی تعدد دانشگاه‌ها، اظهار کرد: تعدد دانشگاه‌ها نوعی تنزل ارزشی برای مدارک دانشگاهی است.

وی با بیان اینکه باید به جایگاهی برگردیم که شأن دانشگاه‌ها حفظ شود، افزود: خوشبختانه با ایجاد تحولات در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این زمینه اقدامات خوبی در حال اجرا است.

اولین همایش ملی پدافند غیر عامل مردم محور

ایجاد : ‎1397/10/06 17:18 بازدید: 323

اولین همایش ملی پدافند غیر عامل مردم محور با حضور مسئولان سازمان پدافند غیر عامل، قرارگاه پدافند سایبری کشور، جمعی از اساتید دانشگاه های گیلان و مدیران کل ادارات استان در شهرستان آستارا برگزار شد.

پیوند بین تجاری سازی و تحقیقات هدف اصلی نمایشگاه های تخصصی است

ایجاد : ‎1397/09/25 08:37 بازدید: 430

استاندار گیلان با اشاره به این مطلب که توسعه بهره وری در جریان تجاری سازی به جامعه کمک مستقیم می کند،پیوند بین تجاری سازی و تحقیقات را هدف اصلی نمایشگاه های تخصصی خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان پیش از ظهر امروز دکتر مصطفی سالاری با حضور در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار غرفه های متعدد این نمایشگاه را مورد بررسی و بازدید قرار داد.

در این نمایشگاه علاوه بر معرفی دستاوردهای پژوهشی از پهباد کشاورزی سمپاشی هوایی رونمایی شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی