شنبه 4 خرداد 1398
در نشست مشترک مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت با اعضای هیئت مدیره، رؤسا و دبیران کمیسیون های تخصصی نصر گیلان

بررسی مسائل و مشکلات حوزه فناوری اطلاعات استان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/12/25 21:03 ویرایش : ‎1396/12/26 10:39 بازدید: 271

در نشست مشترک اعضای هیئت مدیره، رؤسا و دبیران کمیسیون های تخصصی نصر گیلان با دکتر سعید زاهدی که در محل سازمان نصر گیلان برگزار شد، مسائل و مشکلات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مقرر شد با حمایت مدیریت فناوری اطلاعات وشبکه دولت، نمایندگان سازمان نصر به عنوان متولیان بخش خصوصی رایانه استان در کارگروه های مرتبط استان دارای کرسی ثابت شوند.

دکتر زاهدی با تأکید بر لزوم برگزاری منظم و دائمی اینگونه جلسات، از هیئت مدیره خواست در آینده نزدیک نسبت به بروزرسانی و انتشار بانک اطلاعاتی شرکتها و مشاورین عضو سازمان نصر گیلان با تفکیک توانمندی ها، تخصص و تجارب شان اقدام نمایند.

همچنین در این نشست اعضای هیئت مدیره، رئیس و دبیران کمیسیون ها مطالب خود را به تفصیل به سمع ایشان رساندند.

حضور مؤثر و ثابت نماینده سازمان در کارگروه ها و مراکز تصمیم گیری حوزه فناوری اطلاعات استان، حمایت مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت مبنی بر لزوم استفاده از ظرفیت ها و اولویت دادن به شرکتهای بومی استانی در پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات ادارات و سازمانها، در صورت امکان پایش ادارت دولتی و بررسی تعهد مدیران آنها به دریافت خدمات و تجهیزات فناوری اطلاعات از شرکتها و مشاورین بومی استانی، استفاده از مشاورین دارای پروانه صلاحیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای جهت اجرای پروژه های IT استان، از جمله خواسته های اعضا از دکتر زاهدی بود که با موافقت ایشان روبرو شد.

در پایان این نشست، مراسم اهدای احکام ریاست شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان، رؤسا و دبیران کمیسیون های کارشناسان و مشاوران، تجارت الکترونیکی،  سیستم های حفاظتی و امنیت تصویری، آموزش، نرم افزار و شبکه و امنیت و نیز کمیسیون فرهنگی و رفاهی، با حضور دکتر زاهدی برگزار گردید.

 

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی