سه شنبه 6 فروردین 1398
مدیر کل فناوری اطلاعات و شبکه دولت:

سامانه تدارکات الکترونیک دولت نقش مهمی می تواند در راستای تحقق شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی داشته باشد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/06/22 17:13 بازدید: 222

دکتر زاهدی در همایش فرهنگ سازی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در رشت، در سالن غدیر استانداری با اشاره به موضوع شفافیت عملکرد و معاملات دستگاه ها، گفت: استفاده از این سامانه از سوی دستگاه ها معاملات آنها را مشخص و شفاف می کند.

مدیر کل فناوری اطلاعات و شبکه دولت  با بیان اینکه سامانه تدارکات الکترونیک دولت نقش مهمی می تواند در راستای تحقق شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی داشته باشد، افزود: هر گونه معاملات و خرید دستگاه ها در این سامانه قابل مشاهده بوده و می توان اطلاعات لازم درباره اینکه کدام دستگاه از کالای ایرانی استفاده می کند به دست آورد.

وی با تأکید بر تأثیرگذاری و نقش این سامانه در مبارزه با قاچاق کالا، گفت: خوشبختانه استان گیلان در زمینه استفاده از این سامانه عملکرد مطلوبی در سطح کشور دارد.

همچنین با بیان اینکه دستگاه های نظارتی در اجرای این طرح به عنوان بازوی نظارتی قدرتمند عمل می کنند، تصریح کرد: در استان گیلان اجرای این طرح نتایج خوبی در پی داشته است.

مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گیلان اظهارکرد: استفاده از سامانه تدارکات الکترونیک دولت برای همه دستگاه ها الزامی است.

در ادامه با اشاره به اینکه با حضور در این سامانه محدودیت مکانی و زمانی حذف می شود، افزود: در این سامانه از هر تأمین کننده ای می توان استفاده کرد و این سامانه سبب ایجاد یک فضای رقابتی مطلوب می شود.   

این همایش با حضور رمضانعلی صادق زاده،رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی