سه شنبه 6 فروردین 1398
بررسی فرصت هاو چالش های پیش روی جوانان در حوزه فناوری اطلاعات در فرمانداری لاهیجان:

لاهیجان از وضعیت خوبی در ارتباط بین دستگاهی شبکه دولت برخوردار است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/19 09:06 بازدید: 201

دکتر سعید زاهدی، مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گیلان نیز در این نشست به تشریح وضعیت شبکه دولت در شهرستان پرداخت و عنوان کرد: موضع جلسه بحث کسب‌وکارهای اینترنتی و فناوری اطلاعات است و به همین دلیل زیاد وارد بحث شبکه دولت نمی‌شویم اما شهرستان لاهیجان از وضعیت خوبی در ارتباط بین دستگاهی شبکه دولت برخوردار است.

وی افزود: از فرماندار محترم می‌خواهیم که دستور فرمایند کلیه مکاتبات و ارتباطات بین دستگاهی ادارات، دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها … همچون استان کاملاً به‌صورت مکانیزه برقرار شود.

مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گیلان اظهار داشت: اتفاقی که جدیداً در استان گیلان کلید خورده بحث حذف دریافت کپی کارت ملی و شناسنامه در ادارات و دستگاه‌های دولتی است و این موضوع در سطح بازرسی ادارات کل دنبال می‌شود و نباید هیچ اداره‌ای از ارباب‌رجوع کپی کارت ملی و شناسنامه دریافت کند و این دستور سازمان اداری و استخدامی کشور است.

زاهدی در رابطه با وضعیت اتوماسیون اداری شهرستان لاهیجان گفت: به‌زودی بخشداری رودبنه نیز به اتوماسیون اداری متصل خواهد شد و ارتباطات و گردش مکاتبات اداری از این طریق انجام خواهد شد.

در این نشست که به ریاست مهندس امیر جانبازی فرماندار شهرستان لاهیجان و با حضور مهندس توکلی مدیرکل ICTگیلان برگزار شد، مدیران دستگاه ها و جوانان فعال در حوزه‌های فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک و … به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

منبع: گیل نگاه

دولت و ملت همدلی و همزبانی